Pilot wycieczek, j. włoski

SOS Travel Sp. z o.o.

30-551 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro podrozy SOS travel poszukuje kandydatow do pracy na stanowisko pilota wycieczek.

Poszukujemy pracownikow do stalej wspolpracy jak i na pojedyncze zlecenia, praca w elastycznych godzinach, zarowno weekendowo jak i w tygodniu.

Praca dotyczy obslugi lokalnej wloskich grup turystycznych, pilotaze i drobne tlumaczenia.

Praca na terenie Krakowa i okolic.

Wymagania

Wymagania: bardzo dobra znajomosc jezyka wloskiego, podstawowa znajomosc turystycznych walorow regionu, pozytywna i sympatyczna osobowosc, punktualnosc.
Miejsce zamieszkania na terenie Krakowa (lub okolic)

NIE jest wymagane doswiadczenie i legitymacja pilota wycieczcek.

Prezentacja firmy

SOS travel is a Tour operator based in Krakow, our office is in the city... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka