Pilot / Pilotka

TROP

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób z dobrą znajomością angielskiego, niemieckiego lub francuskiego do pracy na stanowisku: pilot/pilotka.

Jest to forma pracy dodatkowej (3,4 dniowe wyjazdy).

Oferujemy kontakt z klientami z zagranicy, miłą atmosferę, dobre warunki płacowe.

Akceptujemy kandydatów również bez doświadczenia, zapewniamy trening.

Mile widziani studenci

Wymagania

Wymagane duże umiejętności organizacyjne, otwartość na pracę z ludźmi.

Prezentacja firmy

TROP jest firmą założoną w 2006 r.<br/>Zajmujemy się głównie organizacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka