PILNIE przyjmiemy magazynierów/magazynierki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
magazynier/magazynierka

miejsce pracy -> Ołtarzew

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie?
Chcesz uczestniczyć w rozwoju firmy?
Lubisz pracować w zespole?
Nie boisz się wyzwań?
Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym?
Znasz podstawy obsługi komputera?

Zapraszamy, Aplikuj do nas!

Nr ref.: 39193
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Błonie

Zakres obowiązków:
  • kompletacja zamówień
  • czyszczenie sprzętu
  • kontrola jakości
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • etykietowanie

Oczekiwania:
  • motywacja i zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • rzetelność i dokładność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • rozwój wewnątrz organizacji
  • możliwość zorganizowania bezpośredniego dojazdu z Błonia w atrakcyjnej cenie
  • praca również dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij SMS "praca" na nr. 722 301 002 - skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)