PILNIE POSZUKUJEMY MAGAZYNIERÓW

Pekaes Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.
Pekaes Sp. z o.o. Pekaes Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref: PM/ŁDZ/KS

Główne obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola  składowe.

Wymagamy:

  • Min. pół roku doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.
  • Umiejętności i Uprawnień do kierowania wózkiem widłowym.

Oferujemy pracę w systemie zmianowym po 8h - do pracy czasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji z klauzulą poufności oraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.