PILNIE poszukiwani ELEKTROMONTERZY do pracy za granicą

B&K INSTALL

Łódź, zagranica

Opis stanowiska pracy

Montaz mechaniczny i elektryczny maszyn w magazynach wysokiego skladowania.

FIRMA B&K INSTALL z siedzibą w Łodzi poszukuje elektrykow, mechanikow, slusarzy do prac elektromontazowych
OPIS STANOWISKA PRACY:
-prace montażowe polegające na przygotowaniu szyn jezdnych dla maszyn, montaż elektryczny i mechaniczny maszyn.

OFERUJEMY:
- prace w rozwijającej sie firmie , realizujacej zlecenia na całym swiecie
- umowa zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenia instruktażowe, BHP
- zakwaterowanie
- dojazd do miejsca pracy
- mozliwość poznania kultur róznych narodowości

MILE WIDZIANE OSOBY:
- z wykształceniem zawodowym technicznym (elektryk, mechanik, ślusarz, mechanik i pokrewne)
- mające doświadczenie w pracach montażowych
- o wysokiej motywacji do pracy i zaangażowaniu
- chętne do pracy wyjazdowej
- posiadające komunikatywną znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy kategorii B
- z uprawnieniami na wózki widłowe, podnosniki, uprawnienia SEP do 1kV itp.

Wymagania

-umiejętność pracy w zespole- b. wazne,

-dyspozycyjnosc

-samodzielność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

-możliwość wykonywania pracy na wysokościach

-umiejętności manualne, monterskie

-niekaralność

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Odpowiadamy tylko na wybrane.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

FIRMA B&K INSTALL z siedzibą w Łodzi ,specjalizuje sie w pracach elektr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
wstępnie 1 miesiąc z mozliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis