Pilnie poszukiwane Pielęgniarki /RGN do pracy w Wielkiej Brytanii

Peak Recruitment

Wielka Brytania, Irlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PeakStaff Recruitment Services, agencja pracy działająca legalnie na rynku Polskim oraz Brytyjskim od 2005 roku, poszukuje pielęgniarek do pracy w Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii.

Oferty dostępne w szpitalach, klinikach oraz ośrodkach opiekuńczych na terenie całego kraju.

Gwarantujemy zatrudnienie stałe, na umowę o pracę w pełnym wymiarze, zapewniające wszystkie świadczenia oraz przywileje wynikające z umowy o pracę na czas nieokreślony.

Nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat rekrutacyjnych!!!

Istnieje również możliwość zorganizowania rozmów kwalifikacyjnych przez telefon, dzięki czemu oferta pracy może zostać złożona jeszcze przed planowanym wyjazdem do UK!

Szczegóły oferty:

- praca stała, na czas nieokreślony lub kontrakty czasowe (wg preferencji)
- w preferowanym wymiarze czasu pracy; pełny etat – ok. 36-42 godziny lub pół etatu – ok. 22-26 godzin tygodniowo. Każdorazowo istnieje możliwość pracy w systemie nadgodzinowym
- urlop płatny naliczany w skali rocznej
- umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą Brytyjskim
-wynagrodzenie £10 - £15/godzinę, uzależnione od doświadczenia.

Dodatkowo:
- profesjonalna pomoc w zorganizowaniu podróży z możliwością pełnego lub częściowego pokrycia kosztów
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania odpowiadającego wymaganiom kandydata, jeśli nie jest ono zapewnione przez pracodawcę
- stały kontakt oraz opieka biura Polskiego i Brytyjskiego podczas rekrutacji oraz po podjęciu zatrudnienia w UK
- pomoc w zorganizowaniu dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia

Pomagamy także kandydatom już przebywającym na terenie Wielkiej Brytanii, nieposiadającym wcześniejszego doświadczenia jak również planującym zmienić zatrudnienie na nowe.

Wymagania:

- rejestracja w NMC – nadany numer PIN
Posiadamy także oferty dla osób nieposiadających jeszcze numeru PIN, będących w trakcie rejestracji. Istnieje możliwość podjęcia pracy na stanowisku Health Care Assistant, z równoczesnym szkoleniem oraz automatycznym rozpoczęciem pracy, jako pielęgniarka po otrzymaniu rejestracji w Brytyjskich Izbach Pielęgniarskich.
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację na dobrym poziomie
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziane doświadczenie
- niekaralność
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy
- możliwość podjęcia pracy w ciągu maksymalnie miesiąca od zaakceptowania oferty

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej, www.peakstaff.co.uk, oraz przesłanie do nas aktualnego CV w języku angielskim.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu przedstawienia szczegółów ofert.

Prezentacja firmy

Peakstaff Recruitment specjalizuje sie w rekrutacji pracowników s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia