PILNIE Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

  • kompletowanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfikacją
  • przemieszczanie towarów pomiędzy adresami kompletacji

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na stałe
  • stawkę godzinową od 11.02 brutto do 12.50 brutto/ h + premie do 300 zł brutto za miesiąc

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • książeczka sanepid

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych bądź kontakt telefoniczny 506313583.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji