Pilnie do biura handlowego ,stała pensja,umowa o pracę

Małopolskie Centrum Doradztwa

Katowice ,40-093, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przyjmę osoby bez doświadczenia do obsługi klienta ,gwarantujemy stałe zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze w terminie(podstawa+dodatki).Ponadto oferujemy szkolenia, spotkania integracyjne oraz dodatki do wynagrodzeń

Wymagania

Poszukujemy osób komunikatywnych, które potrafią pracować w zespole a także angażują sie w powierzone zadania

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przede wszystkim telefoniczną obsługą firm oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing