Pilne! praca w zakładzie drobiarskim w Niemczech

Concept Plus Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)
poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje kobiet lub par z prawem jazdy chętnych do pracy na produkcji w zakładzie drobiarskim.

Zakres obowiązków:

Praca na taśmie przy pakowaniu produktów mięsnych

Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stawka 9,10 euro brutto

Opieka polskiego koordynatora

Pomoc przy zorganizowaniu dojazdu do Niemiec

Zakwaterowanie w komfortowych dwuosobowych pokojach