Magazynier / Komisjoner / Bezpłatne zakwaterowanie

Dynamic Personal Services GmbH

Türkheim, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • komisjonowanie towaru przy pomocy Pick-up-Voice w różnych magazynach i przewożenie ich do dystrybutora,
  • bezpieczne i prawidłowe pakowanie palet do wysyłki,
  • kontrola wydanego towaru pod kątem kompletności i uszkodzeń,
  • ogólne prace

OFERUJEMY:

  • umowę z niemieckim pracodawcą
  • wynagrodzenie miesięczne około 1100 e netto
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • stałe zatrudnienie
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • ubezpiecznie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Wymagania

  • ważne uprawnienia na wózek widłowy oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności (warunki konieczne),
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku około 1 roku,
  • prawo jazdy kat. B i samochód do wyjazdu,
  • bezpieczne obchodzenie się z wózkiem podnośnikowym prowadzonym i wózkiem widłowym,
  • wytrzymałość fizyczna,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • przyjazne usposobienie.

Prezentacja firmy

DYNAMIC PERSONAL SERVICES GMBH jest niemiecką firmą specjalizującą się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 900PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Logistyka