Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/03.12D
miejsce pracy: Niemcy, Dortmund

Opis zlecenia:

Podopieczna  ma 82 lata i choruje na osteoporozę. Pani przy chodzeniu korzysta z balkonika. Seniorka potrzebuje pomocy przy czynnościach higienicznych (mycie, ubieranie, codzienna toaleta). Pani miewa problemy z nietrzymaniem moczu, profilaktycznie nosi pieluchomajtki. Trzeba pomóc w ich założeniu/wymianie. Osoba sprawująca opiekę  będzie odpowiedzialna też za przygotowywanie posiłków zgodnych z dietą, utrzymywanie czystości w domu oraz pranie. Podopieczna regularnie uczęszcza na zabiegi rehabilitacyjne, w związku z tym potrzebna jest osoba z czynnym prawem jazdy. Noce są przesypiane. Zakupy robi córka, która mieszka w pobliżu. Dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój z łazienką. Jest możliwość podłączenia  Internetu.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 3 grudnia na okres min. 8 tygodni,
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1150 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjna premia świąteczna,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia