pierwszy krok do kariery w księgowości - praca w dziale zobowiązań

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Dla jednego z naszych Klientów, cieszącej się doskonała opinią międzynarodowej korporacji,

szukamy osoby do pracy w dziale zobowiązań.

Mile widziane będę osoby posiadające jakiekolwiek doświadczenie w księgowości lub wykształcenie kierunkowe.

Nr ref.: 40402
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • ewidencja transakcji zakupu (zgodnie z wewnętrznymi procedurami i przepisami prawa)
  • bieżące księgowanie faktur
  • uzgadnianie rozliczeń z dostawcami

Oczekiwania:
  • szczególnie mile widziane będzie doświadczenie w księgowości
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi oprogramowania księgowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
  • szansa na nawiązanie długofalowej współpracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z szansą na zatrudnienie bezpośrednio w strukturze Klienta po okresie próbnym
  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się doskonałą opinią pracowników i dostawców

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)