Pierwsza praca w korporacji z językiem francuskim!

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1128916

Dla Naszego klienta - Lidera branży przewozów i przesyłek - poszukujemy osób posługujących się językiem francuskim oraz językiem angielskim chcących zdobyć doświadczenie w międzynarodowej korporacji.

Obowiązki:
  • Tworzenie i weryfikowanie dokumentacji transportowej
  • Analiza dokumentacji dostarczonej przez klienta na podstawie wewnętrznych procedur
  • Precyzowanie informacji oraz ewentualnych błędów – a w razie potrzeby kontaktowanie się z klientem (telefonicznie lub mailowo)
  • Wprowadzanie dokumentacji do systemu wewnętrznego firmy

Wymagane umiejętności:
  • Język francuski – min. B2
  • Język angielski – min. B2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły oraz dokładność wykonywanych zadań
  • Doświadczenie w obszarze branży logistycznej lub Customer Service będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wymiar: pełen etat)
  • Kompleksowy pakiet szkoleń dla nowego pracownika
  • Dni pracy: poniedziałek-piątek
  • Godziny pracy: 9:00-17:30 (8,5 godz. dziennie)
  • Bardzo atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, bony na posiłki oraz Fundusz na rozwój osobisto-zawodowy, przyznawany pracownikowi po 6 miesiącach pracy (3,000$/rok)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland