Pierwsza praca - sprzedaż, marketing i HR.

STR Advertising

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz swojej pierwszej pracy? Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi! Szkolimy naszych współpracowników od podstaw. Dołącz do naszego zespołu i spróbuj swoich sił pod okiem doświadczonych specjalistów.

Szukamy:
- osób dostępnych czasowo od poniedziałku do piątku
- ludzi z charyzmą
- osób komunikatywnych, pozytywnie zakręconych i pełnych energii oraz dobrze zarządzających czasem pracy .

Twoje zadania:
- bezpośrednie spotkania z klientami
- zaangażowanie w rozwój firmy
- budowanie wizerunku firmy .

Z nami zdobędziesz potrzebne do pracy praktyczne umiejętności i wiedzę. Gwarantujemy Ci liczne i bezpłatne szkolenia – inwestujemy w swoich ludzi! Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane regularnie co tydzień. Przyjazna i miła atmosfera panująca w zespole.

Wyślij CV za pomocą portalu i spróbuj swoich sił. Może czekamy właśnie na Ciebie.

Do CV dołącz klauzurę ze zgodą o przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy, że zadzwonimy do wybranych kandydatów.

Prezentacja firmy

<br/> Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media