Pierwsza praca! Przedstawiciel-Fundraiser

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma to miejsce, w którym nie ma rzeczy niemożliwych! Na co dzień czerpiemy z wieloletniej wiedzy i doświadczenia międzynarodowej korporacji marketingowej, w której jesteśmy zrzeszeni. Realizujemy kampanie sprzedażowo-marketingowe na rzecz Organizacji pozarządowych.

Nasza firma to:
- lata doświadczeń,
- setki pomysłów,
- tysiące interakcji międzyludzkich,
- niezliczone indywidualne i zespołowe sukcesy.

Jeśli czujesz się jak ryba w wodzie w kontakcie z drugim człowiekiem, chcesz zdobyć cenne kompetencje i umiejętności, szukasz miejsca, w którym zostaniesz na dłużej - dołącz do nas w charakterze Przedstawiciel/Fundraiser.

Poszukujemy ludzi:
• Gotowych do podjęcia wyzwań i sprawdzenia się w nowych zadaniach
• Otwartych na świat i ludzi, obdarzonych pozytywną energią
• Empatycznych, odpowiedzialnych, etycznych
• Potrafiących samodzielnie realizować powierzone zadania

Zadania:
• Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie Klientów
• Prowadzenie bezpośrednich spotkań

Oferujemy:
• Pełne wsparcie szkoleniowe na każdym etapie współpracy
• Atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagrodzenia a dodatkowo liczne bonusy, konkursy, benefity
• Fantastyczną atmosferę w młodym zespole w niekorporacyjnej atmosferze
• Udział w ciekawych kampaniach sprzedażowych realizowanych przez firmę
• Indywidualnie określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia?
Zależy Ci na znalezieniu się w firmie, dla której najważniejsi są ludzie?
Chcesz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne?
Chcesz zostać specjalistą w dziedzinie fundraisingu?

Aplikuj i przekonaj nas, że to na Ciebie czekamy!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta