Reach Health Recruitment

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia)

Idealny Kandydat:

W chwili obecnej jesteśmy w trakcie procesu selekcji i rekrutacji 150 pielęgniarek z lub bez doświadczenia (doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane), do pracy w Zakładach Opieki Zdrowotnej w następujących obszarach:

  1. opieka nad osobami starszymi,
  2. opieka paliatywna, zdrowie psychiczne,
  3. opieka nad chorymi z demencją,
  4. trudności w uczeniu się
  5. niepełnosprawność.

Pracodawca jest jednym z najbardziej szanowanych brytyjskich świadczeniodawców w zakresie opieki zdrowotnej. Zapewnia opiekę i usługi tysiącom pacjentów w ponad 220 lokalizacjach w Wielkiej Brytanii.

Został także uznany przez magazyn Sundey Times przez 6 kolejnych lat, jako jedną z 25 najlepszych dużych firm zatrudniających do pracy w Wielkiej Brytanii.

Firma aktywnie wspiera rozwój swoich pracowników!

Oferujemy miejsca pracy w ponad 200 jednostkach zlokalizowanych w wielu atrakcyjnych do pracy i życia miastach, takich jak:

London, Liverpool, Manchester, Leeds, Norwich, Brighton, Oxford, Cambridge, Birmingham, Southampton, Edinburgh, Bristol, Newcastle, Portsmouth, Aberdeen, Glasgow, itp.

Pracodawca zapewnia początkowe oraz późniejsze szkolenia dla wszystkich pielęgniarek, których celem jest zapewnienie autonomii klinicznej i możliwości rozwoju kariery zawodowej we wspierajacym, wysokiej jakości środowisku pracy.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiow wyższych na kierunku pielęgniarstwo z tytułem
  • magister pielegniarstwa’ lub dyplom ukończenia studiów wyższych zawodowych na kierunku/specjalności pielęgniarstwo z tytułem ‘licencjat pielęgniarstwa’
  • Doświadczenie NIE jest wymagane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Narodowość UE (mile widziane)

Opis stanowiska:

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie początkowe pomiędzy £ 1800 i £ 2700 / miesiąc (między RON 9,800 do 13,000 RON miesięcznie) zależne od kosztów życia w danym miejscu pracy.
  • 40 godzin pracy w tygodniu, dzienne i nocne zmiany.
  • 1 miesiąc dotowanego zakwaterowania.
  • Opłacone szkolenia / kursy.

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o przesłanie zaktualizowanego CV w języku angielskim.

Dane firmy:

Reach Health Recruitment jest firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników służby zdrowia w Wielkiej Brytanii.

Warunki oferowane przez agencję Reach Health Recruitment:

  • Brak opłat! Usługa jest całkowicie bezpłatna. Nawiązując do kodeksu National Health Service (NHS), pobieranie opłat od kandydatów jest nielegalne. Reach Health Recruitment jest oficjalnie uznana przez NHS oraz w pełni zgadza się z jego kodeksem postępowania.
  • Pełna pomoc oraz konsultacja ze wszystkimi procedurami Nursing and Midwifery Council (NMC) jest bezpłatna. Wszystkie oficjalne agencje mają obowiązek zapewnić bezpłatną pomoc kandydatom odnośnie ich rejestracji w NMC.
  • RHR pomaga kandydatom na każdym etapie procesu rekrutacji, aż do momentu dotarcia do docelowego miejsca pracy w Anglii. RHR zapewnia pomoc w rozmowach rekrutacyjnych, dostarczeniu potrzebnych dokumentów, w poszukiwaniu najlepszego miejsca dla Ciebie w Wielkiej Brytanii, udziela informacji o lokalizacji, transporcie i zakwaterowaniu.