Opis stanowiska pracy

Renomowany Zakład Opiekuńczo Leczniczy poszukuje pracownika na stanowisko

Pielęgniarki

minimalne kwalifikacje wymagane na stanowisku:

wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe w kierunku pielęgniarstwo

doświadczenie w pracy na stanowisku Pielęgniarki (na oddziale neurologicznym, wewnętrznym, geriatrycznym, onkologicznym, chirurgicznym, itp. (oddziały na których przebywają Pacjenci do opieki i pielęgnacji),

kwalifikacje wymagane przez NFZ (specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w zakresie opieki długoterminowej, pielęgniarstwo przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwo zachowawcze, środowiskowo-rodzinne, geriatryczne, anestezjologiczne i intensywnej terapii)

dodatkowo wymagane:

dobra organizacja czasu i miejsca pracy
komunikatywność
umiejętność prowadzenia dokumentacji medycznej

Oferujemy:

stabilną pracę na pełny etat po okresie próbnym w nowoczesnym przedsiębiorstwie z branży medycznej z 15 letnią tradycją,
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Interesują nas tylko osoby, które szukają stałego zatrudnienia i długoletniej współpracy. W związku z tym prosimy tylko o takie propozycje.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji wraz z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Prosimy o nie przesyłanie oryginalnych dokumentów.

Prezentacja firmy

Firma Neomedica Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność medyczną zw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia