Opis stanowiska pracy

Prywatna renomowana klinika, Instytut Immunoterapii Nowotworów i Chorób Przewlekłych Immunomedica zatrudni

pielęgniarkę

Opis stanowiska:
Zadaniami pielęgniarki jest przygotowanie pacjentów do zabiegów, obsługa urządzeń medycznych oraz podawanie iniekcji.

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy;
- pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-21:00;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pracę w miłej atmosferze w prywatnej klinice w Warszawie;

Oczekujemy:
- ważnego prawa wykonywania zawodu;
- dyspozycyjności min. 60h miesięcznie;
- otwartości oraz chęci uczenia się;
- wysokiej kultury osobistej;
- mile widziane doświadczenie w pediatrii;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie mailem swojego CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Instytut Immunoterapii Nowotworów i Chorób Przewlekłych ImmunoMed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia