Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0634

Obowiązki:

Pielęgniarka. Przygotowywanie i podawanie leków, wykonywanie iniekcji, pobieranie materiałów do badań, zmienianie opatrunków, asystowanie lekarzowi podczas konsultacji, wykonywanie podstawowych pomiarów(RR, poziom glukozy, temperatura itp.) pomoc w podstawowych czynnościach higieny osobistej mieszkańców, sporządzanie kompleksowej dokumentacji. Praca w systemie trzyzmianowym. Wymagane wykształcenie min. średnie medyczne-pielęgniarka oraz uprawnienia: Prawo wykonywania zawodu . Praca w zespole, umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, szybkość podejmowania decyzji. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy. Tel.: 95 755 32 85 Ewa Rybicka,Małgorzata Herman

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU PIELĘGNIARKI
  • szybkość podejmowania decyzji
  • WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
  • Umiejętności interpersonalne

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarka

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie min. średnie medyczne-pielęgniarka oraz uprawnienia: Prawo wykonywania zawodu . Praca w zespole, umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, szybkość podejmowania decyzji. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy.

Miejsce pracy: 69-200 Tursk 28, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy