Opis stanowiska pracy

Praca w środowisku chorego, czas pracy indywidualnie regulowany. Praca samodzielna, wymagana samodyscyplina wynagrodzenie brutto 110 zł. tygodniowo za jednego pacjenta. Umowy cywilno - prawne lub na zlecenie. Praca na terenie Szczecina- Prawobrzeże. Zabezpieczam niezbędny sprzęt do wykonywania pracy w charakterze pielęgniarki długoterminowej opieki domowej.

Wymagania

kurs kwalifikacyjny z dziedziny pielęgniarstwa środowiskowo - rodzinnego, pediatrycznego, geriatrycznego, zachowawczego lub opieki długoterminowej lub specjalizacja w w/w dziedzinach.

Prezentacja firmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CERTUS świadczy usługi medyczne z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
minimum 12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 2 990PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia