Opis stanowiska pracy

Poznańskie Centrum Diagnostyki Obrazowej świadczące wysokospecjalistyczne usługi diagnostyczne w zakresie:
- Tomografii Komputerowej
- Rezonansu Magnetycznego
- Rentgenodiagnostyki
- Densytometrii
- Ultrasonografii

Ogłasza nabór na stanowisko PIELĘGNIARKI.

Do zadań należeć będzie:
- sprawowanie opieki pielęgniarskiej nad pacjentem przed, podczas i po badaniu, zgodnie z jego dobrem i poszanowaniem godności
- przygotowanie pracowni do badań naczyniowych, przygotowanie zestawów do badań, środków kontrastowych
- przygotowanie sprzętu i materiałów potrzebnych do badań,
- przygotowanie pacjenta do badania,
- wykonywanie zleceń lekarskich: podawanie leków i środków kontrastowych,
- asystowanie podczas badania,
-kontrola stanu zdrowia pacjenta,
- wykonywanie zleconych przez lekarza poleceń,
- po zakończeniu badań instruowanie pacjenta o zaleceniach i wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości,
- obsługa wymaganych programów informatycznych, wprowadzanie danych, wyników badań,
- ustalanie terminów badań dla pacjentów

Oferujemy:
- ciekawą pracę w profesjonalnym i prestiżowym środowisku medycznym
- uczestnictwo przy realizacji najbardziej zaawansowanych projektów medycznych
- kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami w medycynie
- pakiet szkoleń
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- pracę w atrakcyjnej lokalizacji
- pełen wymiar czasowy
- motywacyjny system wynagrodzeń
- Narzędzia do pracy: Telefon, Laptop

Wymagania

- Ukończenie studiów wyższych magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo,
- Dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska oraz dokument potwierdzający posiadanie prawa wykonywania zawodu,
- Doświadczenie na stanowisku pielęgniarki w pracowni diagnostycznej,
- Znajomość języka angielskiego,
- Dokładność, systematyczność oraz wzorowa organizacja pracy
- Komunikatywność

Prezentacja firmy

Poznańskie centrum Diagnostyki Obrazowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia