Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

opieka pielęgniarska nad Pacjentami w pracowni,
wykonywanie czynności na podstawie skierowań i zaleceń specjalistów radiologii pracujących w pracowni WIZJA V diagnostyka medyczna. Szczegółowy zakres zadań określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 października 2005 r. w sprawie zakresu zadań lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej Dz. U. z 2005 r. nr 214, poz. 1816,
udzielanie Pacjentom informacji nt. badań obrazowych,
zapewnianie najwyższych standardów w kontakcie z Pacjentami,
ścisła współpraca z zespołem medycznym.

Oferujemy:

miesięczne wynagrodzenie ryczałtowe,
elastyczne godziny pracy,
interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
możliwość poszerzania swoich kompetencji.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe medyczne,

ukończone kursy kwalifikacyjne lub specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa,

zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania czynności pielęgniarki ,

komunikatywność, otwartość,

umiejętność współpracy w zespole,

samodzielność,

zaangażowanie.

Prezentacja firmy

WIZJA V diagnostyka medyczna to sieć pracowni w całej Polsce spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia