PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Wykonywanie obowiązków specyficznych dla miejsca pracy, w zależności od rodzaju kliniki. Poszukiwane są osoby do pracy w następujących klinikach:

  • do kliniki chirurgicznej
  • do kliniki położniczej
  • do kliniki rehabilitacyjnej
  • na oddział intensywnej opieki medycznej

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B1
  • Kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Życzliwe podejście do pacjenta
  • Otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność

Oferujemy:

  • Bezpośrednią umowę z niemieckim pracodawcą
  • Pomoc w uzyskaniu wymaganych dokumentów do pracy w Niemczech
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Zakwaterowanie
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl