Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy wykwalifakowanych opiekunek/opiekunow z dyplomem ukonczenia opiekuna medycznego,lub dyplomu pielegniarskiego.
wymagane
-Scany dokumentow ukonczenia kursu opieki lub szkoly pielegniarskiej
-ukonczenie kursu niemieckiego na poziomie min.B1
-sivi wraz z aktualnym zdjeciem

Firma zapewnia umowe o prace, miejsce zamieszkania, diety posilkowe dzienne.
Dodatkowo otrzymuja panstwo dalsze kursy jeszyka niemieckiego, i dalsza nauke podnoszenia kwalifikacji zawodowej.
Praca od 01.06 w domach starcow na terenie calych niemiec.

Zarobki od 1.837 do 2.650 euro

Serdecznie zapraszamy do wspolpracy.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAMUJACA SIE OPIEKA OSOB STARSZYCH NA TERENIE CALYCH NIEMIE... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
6 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Praktyki / Staż, Praca Inne