Opis stanowiska pracy

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku Pielęgniarka.

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- opieka i rehabilitacja pacjentów w podeszłym wieku chorych na choroby ortopedyczne, neurologiczne i sercowo-naczyniowe

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- niemiecką umowę na czas nieokreślony
- pracę w systemie 3-zmianowym
- dalsze szkolenia zawodowe
- pomoc w zakwaterowaniu i wsparcie w wypełnianiu formalności

Wymagania

- tytuł magistra lub licencjata lub uznanie dyplomu na terenie Niemiec (Anerkennung)
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie -warunek konieczny!!!
- dyspozycyjność
- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, przyjacielskie usposobienie
- umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy
- prawo jazdy kat. B - mile widziane

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia