Opis stanowiska pracy

Zadania i obowiązki:
- opieka pielęgniarska nad pacjentem w poradni
- wykonywanie zabiegów na podstawie skierowań i zleceń od lekarzy pracujących w poradni POZ i AOS
- szczegółowy zakres zadań określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 października 2005 r. w sprawie zakresu zadań lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej Dz. U. z 2005 r. nr 214, poz. 1816

Wymagania

- kurs w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego i/ lub środowiskowo-rodzinnego i/lub środowiska nauczania i wychowania
- wykształcenie średnie lub wyższe
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie

Prezentacja firmy

Przychodnia Batory jest poradnią udzielającą świadczeń w ramach k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia