Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Pielęgniarek do współpracy na terenie województwa małopolskiego.

Praca w domu podopiecznego - opieka nad dziećmi lub osobami starszymi.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na umowę zlecenie (+ ubezpieczenie zdrowotne),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bezpieczne warunki pracy,
- szkolenia wewnętrzne,
- referencje po zakończeniu współpracy,
- elastyczne, wg. ustalonego grafiku, godziny pracy (w domu podopiecznego).

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub osobami starszymi (docelowa grupa podopiecznych),
- prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
- sumienność, odpowiedzialność, cierpliwość, punktualność,
- życzliwość i otwartość na drugiego człowieka,
- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Prezentacja firmy

People Care - lider w branży opiekuńczo-medycznej w Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
300
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia