Opis stanowiska pracy

Firma Red Med Poland Sp.z o.o.- jeden z największych dostawców urządzeń medycznych na rynku w Polsce, poszukuje do nowego projektu osoby na stanowisko:

PIELĘGNIARKI

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań: Świadczenie usług pielęgniarskich w domu pacjenta oraz w punkcie medycznym.

Wymagania:
-kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki
-dyspozycyjność, punktualność , elastyczność
-życzliwe podejście do pacjenta
-otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi

Oferujemy:
-współpracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-praca w niepełnym wymiarze godzin, w elastycznej formie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Prezentacja firmy

Firma Red Med Poland Sp.z o.o.- jeden z największych dostawców ur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia