Opis stanowiska pracy

*REKRUTACJA PIELĘGNIAREK/RZY DO SZPITALI W MANCHESTER.
WARSZAWA 08 Lipiec

Wspaniała okazja dla pielęgniarek/rzy, aby dołączyć do wielofunkcyjnego zespołu w szpitalach Wigan Infirmary oraz Wrightington Hospital.
Wrightington Wigan i Leigh NHS Trust to fantastyczne miejsce, aby rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności i zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach.
W szpitalu pracują pielęgniarki z Polski, tak wiec w razie pytań udzielą zainteresowanym kandydatom dodatkowych informacji.

Pracodawca oferuje:

• 2 miesięczne zakwaterowanie na koszt pracodawcy
• £110 pomocy finansowej+nadzór rejestracji w NMC (Nursing & Midwifery Council)
• Przelot samolotem opłacony przez pracodawcę
• Wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia) od 21,692 do 28,180 funtów brytyjskich, wyższe raty wynagrodzenia za pracę w niedziele, święta oraz na nocne zmiany
• Praca w systemie zmianowym (37.5 godz. tygodniowo)
• Stała umowa o pracę
• 4 tygodniowy trening (induction) pod nadzorem mentora
• Kurs języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Primary Care Recruitment specjalizuje się w rekrutacji pers... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
pensja min 22,000£ przy 37,5 godz. tygodniowo
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia