Opis stanowiska pracy

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- świadczenia pielęgniarskie i zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta
- świadczenia pielęgniarki środowiskowej
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- pobieranie materiału do badań laboratoryjnych w gabinecie zabiegowym
- wykonywanie szczepień ochronnych
- wykonywanie EKG spoczynkowego, spirometrii i perymetrii u dorosłych
- pomoc w pracy recepcji
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę (w systemie 2 zmianowym pomiędzy 8.00 i 20.00). Wolne soboty i niedziele.
- bardzo dobre wynagrodzenie dla odpowiedniego kandydata
- stabilne zatrudnienie w placówce zdrowia działającej od 15 lat
- profesjonalne, przyjazne środowisko pracy i praca w zespole 6 doświadczonych
pielęgniarek
- szeroki zakres samodzielności i zróżnicowane zadania

Wymagania

- Wykształcenie pielęgniarskie (prawo wykonywania zawodu)
- Kompetencje pielęgniarki środowiskowej
- zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
- miła aparycja, uśmiech, pogoda ducha i tolerancja na stres
- Kreatywność, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Prezentacja firmy

Centrum Medyczne Medicenter jest wielospecjalistyczną przychodnią lekars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie brutto włącznie z dodatkami
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia