Pielęgniarka - umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Beta Aktiv GbR

Rastatt, zagranica

Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech

Miejsce pracy: Rastatt

Oferta pracy na stanowisko: dyplomowana PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Legalna praca w Niemczech u niemieckiego pracodawcy

Miejsce pracy: klinika, szpital, pielęgniarka rodzinna, dom opieki (w zależności od znajomości języka niemieckiego) na terenie całego obszaru Niemiec.

Praca dla pielęgniarek z nostryfikacją dyplomu w Niemczech oraz dla pielęgniarek bez nostryfikacji !

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O PRACĘ W NIEMCZECH W ZAWODZIE PIELĘGNIARKI I PIELĘGNIARZA !
ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 200 PIELĘGNIAREK, KAŻDA PRACUJE Z NOSTRYFIKACJĄ DYPLOMU W ZAWODZIE, KIEDY ZAUFASZ NAM TY?

Miejsce pracy:
• Domy opieki w Rastatt
• praca zmianowa
• nowoczesne obiekty z doskonałym wyposażeniem.
Liczba wolnych miejsc pracy: 5
Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Oferujemy:
• umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
• pewne zatrudnienie do emerytury na uregulowanych niemieckich warunkach
• zatrudnienie na 100% etatu
• ok. 40 godzin w tygodniu, ok. 174 godzin w miesiącu
• zakwaterowanie: z reguły wstępnie, do momentu znalezienia własnego mieszkania, pokój w miejscu pracy. Koszt za pokój: 150,00 Euro
• dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele i święta w wysokości 25% oraz dodatkowe 2,68 Euro za każdą godzinę w przypadku objęcia dodatkowych dyżurów.
• okres wprowadzenia w zakres obowiązków
• 23 – 33 dni roboczych urlopu (w zależności od doświadczenia zawodowego)
• możliwość kumulowania urlopu i częstych wyjazdów do Polski
• dobry klimat w miejscu pracy
• wynagrodzenie do nostryfikacji: od 1700 euro brutto do 1900 euro brutto (w zależności od znajomości języka niemieckiego)
• wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.400 euro brutto (w zależności od znajomości języka niemieckiego oraz przejętych obowiązków pielęgniarskich)
• polskojęzyczną osobistą obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech
• przeprowadzenie procesu uznania dyplomu
• pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.

W naszej ofercie również miejsca pracy w domach opieki w innych lokalizacjach, szpitalach na terenie Niemiec !!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.