Pielęgniarka środowiskowa/Pielęgniarz

Portal-medica.pl

Warszawa (Ursus), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wielospecjalistycznym, nowoczesnym CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI. Świadczymy usługi z zakresu medycyny specjalistycznej, medycyny rodzinnej, rehabilitacji oraz opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. W skład grupy UNICLINIC wchodzą Centrum Medyczne UNICLINIC, Uniclinic REHABILITACJA oraz Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny VILLA CLINIC. Obecnie zatrudniamy 170 osób i nasz zespół stale rośnie. Rośnie także liczba naszych Klientów. Aby zapewnić im jak najwyższy standard usług, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Do obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie zabiegów medycznych zlecanych przez lekarza
  • wykonywanie szczepień, badań EKG
  • pobieranie i przyjmowanie materiałów do badań laboratoryjnych w tym dzieci
  • asysta przy zabiegach ambulatoryjnych

Praca wg grafiku - system zmianowy w godzinach od 7:30 do 21.00.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • posiadanie uprawnień pielęgniarki środowiskowej albo gotowość do ich uzyskania
  • umiejętność obsługi komputera
  • wskazane doświadczenie zawodowe
  • kurs EKG
  • kurs szczepień
  • kurs RKO
  • inne kursy oraz doświadczenie w obsłudze pacjentów POZ - mile widziane.

Oferujemy:

  • istnieje możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • elastyczne grafiki
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miła atmosfera

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia