PIELĘGNIARKA - Prywatna Przychodnia

Portal-medica.pl

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie k/ Warszawy

poszukuje osoby na stanowisko pielęgniarki.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług medycznych m.in. punkt pobrań analiz laboratoryjnych , stomatologia, podstawowa opieka medyczna.

Poszukujemy osób z którymi stworzymy zgrany, miły, elastyczny zespół. W ramach obowiązków: pobrania krwi i innych materiałów do badań, szczepienia, wykonywanie iniekcji, wykonywanie badań EKG, kontrola i przygotowanie gabinetów lekarskich, przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • kurs szczepień i kurs EKG (wymagane),
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji medycznej,
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, mile widziane doświadczenie w stomatologii (asysta stomatologiczna).

Oferujemy :

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w doświadczonym zespole, możliwość rozwoju, regularny grafik pracy.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia