Pielęgniarka / Pielęgniarz

Portal-medica.pl

Wronki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1994 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie jesteśmy obecni w 13 krajach. W Polsce troszczymy się o zdrowie ponad pół miliona osób. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Przyzakładowe centrum medyczne, ul. Mickiewicza 52 Wronki

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo i prawo wykonywania zawodu
  • Mile widziane kursy: szczepień, EKG, medycyny pracy, audiometrii
  • Optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Koordynowanie opieki medycznej  dla Pacjenta
  • Przygotowanie Pacjenta do badań lekarskich
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy

Oferujemy miejsce pracy, w którym pielęgniarki cenią sobie:

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki zakres samodzielności w wykonywaniu zawodu i zróżnicowane zadania
  • Stabilne warunki pracy
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • Możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia