Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów, renomowanych szpitali i klinik na terenie Szwajcarii poszukujemy wykwalifikowanego personelu w zakresie opieki medycznej o różnych specjalizacjach.

Opis stanowiska pracy:

- Podstawowa opieka nad pacjentami
- Towarzyszenie pacjentom przy aktywnej opiece i wsparciu
- Psychosocjalna opieka i wsparcie każdego pacjenta, przy wszystkich jego pytaniach i życzeniach
- Planowanie i przeprowadzenie opieki zorientowanej na pacjenta wraz z prowadzeniem dokumentacji pacjenta
- Towarzyszenie przy wizycie lekarskiej wraz z jej opracowaniem
- Przeprowadzenie, asystowanie i opieka przy diagnostyce i terapii pacjentów

Wymagania

1. Ukończone studia wyższe o kierunku: pielęgniarstwo, potwierdzone dyplomem (po 2004 roku rozpoczęcie studiów)
2. Doświadczenie w pracy jako pielęgniarka/ pielęgniarz mile widziane
3. Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy Państwu:

- Atrakcyjne miejsca pracy w prestiżowych klinikach i szpitalach na terenie Szwajcarii
- Przygotowanie Państwa do rozmów kwalifikacyjnych z przyszłym pracodawcą
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia