Opis stanowiska pracy

Firma JHI Personaldienstleistung ( niemiecka agencja pracy )–poszukuje wykwalifikowane osoby do podjęcia pracy w Klinikach, w Domach Seniora oraz Ośrodkach opieki i pielęgnacji ambulatoryjnej na terenie Niemiec (Thüringen, Nordrhein-Westfalen, Bayern). Posiadamy korzystne oferty pracy dla osób, które posiadają uznanie wykonywania zawodu (Nostryfikacje- Anerkennung- Urkunde) na terenie Niemiec.

Dodatkowe informacje:

  • kandydatom zapewniamy pomoc i doradztwo (w języku polskim) w zakresie formalności związanych z uznaniem świadectw dokumentujących wykształcenie,
  • pokój personalny lub pomoc w szukaniu zakwaterowania,
  • wsparcie na rozmowie kwalifikacyjnej,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • umowa o pracę na okres 1 roku, pełny etat 40 gdz. tygodniowo, zawarta bezpośrednio z pracodawcą.

 Wynagrodzenie:

Jako pomocnik Altenpfleger-mile widziani kadydaci, bez szkoly medycznej, tylko ze zdobytym doswiadczeniem w pracy nad pacjentami w opiece prywatnej: 1835€ (miesiecznie)+ dodatki, ok.200€-mieszkanie (wyżywienie), legalne zatrudnienie, niemiecka umowa o prace, ze wszystkimi sklatkami. Mozliwos pracy jako pomocnik na oddziale w Seniorenresidenz.

Dla osob majacych szanse na nostryfikacje swojego zawodu wyuczonego oferujemy zarobki 2000€, a po nostryfikacji 3000€ (nach Anerkennung) + dodatki (Zuschüsse).

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV za pomoca opcji Aplikuj.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie min. 3-letnie w kierunku pielęgniarka/pielęgniarz,
• Dokumenty i świadectwa w języku niemieckim (przetłumaczone, potrzebne do nostryfikacji),
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 (w ciągu 6-miesiecy trzeba przygotować się do egzaminu B2, potrzebne do nostryfikacji),
• Umiejętność pracy w zespole,
• Życzliwość i otwartość na drugiego człowieka,
• Prawo jazdy kat.B (mile widziane).

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 835PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za soboty, niedziele i swieta oraz nocne zmiany
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne