Opis stanowiska pracy

Niemiecka Firma Medyczna poszukuje pielęgniarek ze znajomością języka niemieckiego Praca przy pacjentach w ich prywatnych domach. 168 godzin w miesiącu w dyżurach do 12 h. Umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana z niemiecką firmą. Wszystkie składki i podatki odprowadzane na terenie Niemiec.Urlop taryfowy ,dodatki za pracę w nocy niedziele i święta.Szkolenia organizowane przez firmę jak również możliwość uzyskania dyplomu- specjalizacji z intensywnej opieki poza szpitalnej. Opieka koordynatora w j.polskim.Początkowe zakwaterowanie u pracodawcy pomoc w znalezieniu własnego mieszkania i załatwieniu wszelkich spraw urzędowych.
Pomoc polskich pielęgniarek w pracy i zaaklimatyzowaniu się.
Praca na terenie Landów :Rheinland Pfalz ,Saarland , Baden - Wrttemberg
Kursy językowe podnoszące znajomość j.niemieckiego z zakresu pielęgniarstwa prowadzone w biurze Firmy.
Dojazdy do miejsca pracy we własnym zakresie.(wskazany własny samochód)
Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu pielęgniarki jak również dyplomu specjalizacji.
Nie zwlekaj z decyzją- proces rekrutacji trwa od miesiąca do 3 miesięcy.
Zgłoszenie twojej kandydatury nic nie kosztuje.

Wymagania

posiadane wykształcenia pielęgniarskiego -dyplom
mile widziana specjalizacja intensywnej opieki
znajomość j.niemieckiego minimum B1
w przypadku ukończenia liceum medycznego 5 lat praktyki w ostatnich 7 latach
empatia
wysoka kultura osobista
dyspozycyjność
chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
uczciwość , samodzielność
Istnieje możliwość przyjechania na 2-3 dni próbne- koszt zakwaterowania pokrywa pracodawca.

Prezentacja firmy

Niemiecki Intensiv Pflegedienst. Zajmujemy sie opieka specjalisty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
98 400PLN - 120 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
od 200 do 400 euro netto
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia