Opis stanowiska pracy

Proponujemy

  • stałe legalne zatrudnienie/umowa o pracę z Niemieckim pracodawcą w nowoczesnych klinikach, szpitalach i domach opieki na zasadach niemieckiego kodeksu pracy
  • pensja podstawowa od 2.300 € do 3.000 € brutto + dodatki za pracę w nocy, weekendy, święta oraz dni wolne od pracy
  • nostryfikacje dyplomu przez Ministerstwo spraw zdrowia
  • pomoc w relokacji wraz z rodziną
  • dofinansowany kurs języka niemieckiego w Niemczech do 510 godzin (*program dofinasowany przez niemiecki Rząd )

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A1/A2 lub lepsza
  • chęc podjęcia dodatkowego kursu języka na miejscu
  • wykształcenie min. średnie zawodowe/licencjat/magister (Pielęgniarka / Pielęgniarz)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku,
  • pozytywne i życzliwe nastawienie
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • obsługa komputera, doświadczenie przy prowadzeniu dokumentacji elektronicznej
  • chęć do relokacji na teren Niemiec
  • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny - mile widziane
  • prawo jazdy kat.B - opcjonalnie

Wymagania

Zadania

  • opieka nad pacjentami ogólna lub specjalistyczna/opieka intensywna/anestezjologiczna/ instrumentariuszki
  • wykonywanie czynności koniecznych z punktu widzenia właściwego pielęgnowania chorych.
  • obserwacja pacjentów.
  • ścisłe wykonywanie otrzymanych zleceń lekarskich według obowiązujących metod i procedur oraz odnotowywanie ich wykonania.
  • wykonywanie obchodów pielęgniarskich.
  • wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych

Prezentacja firmy

Education Lounge GmbH i Education Lounge Polska Sp. z.o.o. już od 15 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia