Opis stanowiska pracy

Proponujemy:

  • umowa o pracę na czas nie określony na zasadach niemieckiego kodeksu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach umów taryfikacyjnych z uwzględnionym stażem pracy
  • możliwość hotelu pracowniczego
  • możliwości szkolenia i dodatkowego kształcenia (specjalizacja)
  • emerytury pracownicze - dodatkowy fundusz emerytalny
  • możliwy dostęp do przedszkola na terenie szpitala
  • kursy języka niemieckiego dofinansowanego przez niemiecki rząd
  • stopniowe wprowadzenie do obowiązków na stanowisku pracy oraz wsparcie osoby asystującej na miejscu

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A1/A2 lub lepszy
  • chęć podjęcia dodatkowego kursu języka na miejscu
  • wykształcenie min. średnie zawodowe/licencjat/magister (Położna)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku
  • pozytywne i życzliwe nastawienie
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • obsługa komputera, doświadczenie przy prowadzeniu dokumentacji elektronicznej
  • chęć do relokacji na teren Niemiec

Prezentacja firmy

Education Lounge GmbH i Education Lounge Polska Sp. z.o.o. już od 15 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna