Pielęgniarka / Pielęgniarz - 3000 E brutto

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

- Podstawowa opieka lecznicza

- Mobilizacja pacjentów

- Sprawdzanie parametrów życiowych i prowadzenie wspólnej terapii

- Dokumentacja pielęgniarska

- Wsparcie personelu medycznego

- Praca na różnych oddziałach

- Świadczenie usług pielęgniarskich/opiekuńczych w renomowanej klinice

PRACA NA TERENIE NIEMIEC OKOLICE BERLINA

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenie.

OKOŁO 3 TYS EURO BRUTTO MIESIĘCZNIE+ATRYKCYJNE DODATKI+PREMIE

Wymagania

Zdany np. certyfikat( Goethe-Zertifikat B2 )

Znajomość języka niemieckiego B2 oraz dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Dodatki
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi