Education Lounge Polska Sp. z o.o.
Gwarantujemy:
  • stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • niemiecki pakiet socjalny
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Całe Niemcy

Proponujemy:

  • stałe legalne zatrudnienie/umowa o pracę z Niemieckim pracodawcą w nowoczesnych klinikach, szpitalach i domach opieki na zasadach niemieckiego kodeksu pracy
  • pensja podstawowa od 2.200 € do 3.000 € brutto + dodatki za pracę w nocy, weekendy, święta oraz dni wolne od pracy, metro itp.
  • legalną zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na zasadach niemieckiego kodeksu pracy
  • nostryfikacje dyplomu przez Ministerstwo spraw zdrowia w Hamburgu
  • pomoc w relokacji wraz z rodziną oraz pokrycie jej kosztów do 900 euro
  • dofinansowany kurs języka niemieckiego do 510 godzin na terenie Polski.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A2.
  • wykształcenie min. średnie zawodowe/licencjat/magister (Pielęgniarka / Pielęgniarz)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku,
  • pozytywne i życzliwe nastawienie
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • obsługa komputera, doświadczenie przy prowadzeniu dokumentacji elektronicznej
  • chęć do relokacji na teren Niemiec
  • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny - mile widziane
  • prawo jazdy kat.B - opcjonalnie

Zadania:

  • opieka nad pacjentami ogólna lub specjalistyczna/opieka intensywna/anestezjologiczna/ instrumentariuszki
  • wykonywanie czynności koniecznych z punktu widzenia właściwego pielęgnowania chorych.
  • obserwacja pacjentów.
  • ścisłe wykonywanie otrzymanych zleceń lekarskich według obowiązujących metod i procedur oraz odnotowywanie ich wykonania.
  • wykonywanie obchodów pielęgniarskich.
  • wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych (utrzymanie ciała, bielizny osobistej, ubrań w należytej czystości).
CV prosimy składać poprzez poniższy guzik "Aplikuj".
Polecamy również portal
www.pracaw-niemczech.pl
który zajmuje się tematyką pracy oraz życia w Niemczech.

Zapraszay również na naszą stronę aby zapoznać się z innymi ofertami pracy. Dziękujemy zespół Karriere360.eu

karriere360.eu