Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i ciągłym zapotrzebowaniem na usługi pielęgniarskie i opiekuńcze Opmedica poszukuje osoby chętne do podjęcia w charakterze Pielęgniarki/Pielęgniarza na terenie Warszawy i okolic.

Osobom zatrudnionym oferujemy:
•zatrudnienie na umowę zlecenie
•elastyczne, wg. ustalonego grafiku, godziny pracy
•atrakcyjne warunki zatrudnienia (stawka godzinowa + premia)
•pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
•przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
•referencje na koniec zatrudnienia
•aktywny udział w rozwoju firmy

Wymagania

•dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwo z tytułem magister pielęgniarstwa lub wyższych zawodowych z tytułem licencjat pielęgniarstwa
•minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza na oddziale szpitalnym
•doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi, z demencją i chorobą Alzheimera
•aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
•wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość i punktualność
•gotowość do przemieszczania się w obrębie Warszawy i okolic
•ukończony kurs w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej - mile widziane
•ukończony kurs EKG – mile widziane
•ukończony kurs szczepień – mile widziane

Prezentacja firmy

Firma Opmedica została założona z misją świadczenia dla Państwa s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
20PLN - 28PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia