Pielęgniarka/Pielęgniarz Zarządzająca/Zarządzający

Scanmed S.A.

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres zadań i obowiązków:

  • Zapewnienie sprawności w procesie organizowania i funkcjonowania opieki pielęgniarskiej
  • Nadzór, kontrola i koordynowanie prac pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych oraz innego średniego i niższego personelu medycznego;
  • Koordynowanie wykonywania zadań przez personel pielęgniarski
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel praw pacjentów;
  • Nadzór nad gospodarką środkami pomocniczymi;
  • Realizacja polityki zarządzania jakością poprzez koordynowanie i podejmowanie działań mających na celu podnoszenie jakości świadczonych usług
  • Planowanie i optymalizacja zatrudnienia oraz udział w procesie rekrutacji personelu w powierzonym obszarze zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie – wyższe magisterskie, dyplom pielęgniarki/pielęgniarza, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
  • Doświadczenie zawodowe – minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza, doświadczenie w kierowaniu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, zarządzaniu w ochronie zdrowia.
  • Wymagana wiedza specjalistyczna – znajomość przepisów prawa wynikających z wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, zarządzania zasobami ludzkimi, przepisów prawa pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
  • Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.