Pielęgniarka/ Pielęgniarz w Niemczech

ms personal & service gmbh

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma ms personal & service gmbh jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej, która od ponad 30 lat jest aktywna na rynku niemieckim.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu i rekrutowaniu pracowników z całej Europy dla naszych klientów w branży medycznej. Posiadamy oddziały w Monachium, Düsseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu i Berlinie.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na podstawie niemieckiej umowy taryfowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prawo do niemieckiego ubezpieczenia emerytalnego i zdrowotnego, prawo do zwolnienia chorobowego oraz prawo do urlopu
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów podróży
  • opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • dodatki za pracę w niedziele, święta i zmiany nocne
  • pomoc w nostryfikacji dyplomu
  • na czas formalności związanych z nostryfikacją dyplomu zapewniamy zatrudnienie na
  • stanowisku opiekuna osób starszych lub jako asystent pielęgniarski
  • pracę w stabilnej i doświadczonej firmie
  • znalezienie pracy zgodnej z Państwa kwalifikacjami oraz doświadczeniem
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji językowych – możliwość uczestniczenia w kursach językowych

Wymagania:

  • dyplom ukończenia szkoły medycznej: kierunek pielęgniarstwo
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • chęć pracy za granicą oraz gotowość do relokacji miejsca pracy (na terenie całych Niemiec)
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność optymalnego reagowania w sytuacjach stresowych

Prezentacja firmy

Firma ms personal & service gmbh jest jedną z czołowych agencji d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne