Pielęgniarka/ Pielegniarz UK PRACA STAŁA

Gawo Recruitment

Leeds, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)
W imieniu brytyjskiego pracodawcy PRYWATNEGO DOMU OPIEKI poszukujemy kandydatów na stanowisko
Pielęgniarka/ Pielęgniarz
Miejsce pracy: Leeds
PRACA NA STAŁE

Opis oferty:
-Wynagrodzenie 12,31 funtów/h

- przy pracy w święta dodatek 1,5 funta/h

-możliwość nadgodzin, pracy zmianowej

-Stałe i legalne zatrudnienie zgodne z przepisami prawa pracy w UK

-bezpłatne zakwaterowanie w ciągu pierwszego miesiąca pracy

- pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania w Leeds

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe wyższe Pielęgniarka/Pielęgniarz ( licencjat lub magister )

- min. 2 lata doświadczenia zawodowego

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego , minimum poziom B2

- rejestracja w NMC

-entuzjazm i optymizm

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia