PIELĘGNIARKA, PIELĘGNIARZ – PRACA BIUROWA W KRAKOWIE

ONTOS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 4824 w KRAZ.

Od 2008 roku oferujemy legalną pracę w branży opiekuńczej oraz opieki zdrowotnej.

Aktualnie dla międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów:

           Pielęgniarka / Pielęgniarz z jęz. angielskim

           Położna / Położny z jęz. angielskim

na stanowisko: Orzecznik Medyczny

 (praca biurowa na umowę o pracę, pełny etat)

miejsce pracy:  Kraków

STANOWISKO

Zatrudnione osoby będą pracować na stanowisku Orzecznika Medycznego. Jest to praca biurowa, w której Orzecznicy Medyczni będą się posługiwać przede wszystkim językiem angielskim.

Główne obowiązki:

  • zapoznawanie się z dokumentacją medyczną ubezpieczonych osób
  • dokonywanie na tej podstawie wstępnej oceny statusu niepełnosprawności
  • analiza danych
  • tworzenie raportów i formularzy

OFERUJEMY

  • stałą i stabilną pracę na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • wstępne szkolenia wdrażające do pracy
  • pomoc w procedurze rejestracji w NMC (Brytyjskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych)
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet benefitowy
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (licencjat / magister pielęgniarstwa lub położnictwa)

• aktualne prawo wykonywania zawodu

• min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki / położnej

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• skrupulatność i dbałość o szczegóły

• umiejętność obsługi komputera, zwłaszcza aplikacji MS Office

• umiejętność pracy w zespole

• wysokie standardy etyczne

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 48... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia