Pielęgniarka/Pielęgniarz POZ

Scanmed S.A.

Kraków, 30-693, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-693

Zakres Obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie usług pielęgnacyjnych w ramach współpracy z POZ.

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarek/pielęgniarzy;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej;
  • Ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w jednej z dziedzin:
  • pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego,
  • pielęgniarstwa rodzinnego
  • pielęgniarstwa środowiskowego
  • pielęgniarstwa zachowawczego
  • pielęgniarstwa opieki paliatywnej
  • opieki długoterminowej
  • pielęgniartswa geriatrycznego
  • pielęgniarstwa pediatrycznego
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność;
  • Życzliwe podejście do pacjenta;
  • Otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia oraz godzin pracy
  • Możliwości kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.