Pielęgniarka / Pielęgniarz / Pomoc pielęgniarska

IPF GROUP S.A.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF Sp. z o.o. istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, w Belgii oraz w Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2014 roku dzięki nam pracę znalazło ponad 900 osób.

Obecnie dla naszych klientów w Niemczech - publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia - poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Opieka stacjonarna lub mobilna (praca w domach opieki/seniora, szpitalach, klinikach, etc. - bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje kandydata)

Zakres obowiązków:
- pielęgnacja i opieka nad pacjentami
- monitorowanie, podawanie leków
- współpraca z lekarzami i z personelem medycznym
- sporządzanie dokumentacji

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: dyplom pielęgniarstwa (mile widziany licencjat lub magister)
- znajomość języka niemieckiego (przynajmniej na poziomie A2)
- mile widziane doświadczenie w konkretnej specjalizacji
- mile widziane uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech
- komunikatywność i empatia
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- pracę w systemie zmianowym
- pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
- pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia