Pielegniarka / Pielęgniarz Niemcy

CS Select SL

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiada Pan(i) dyplom pielęgniarstwa, uważa się za osobę profesionalną i kompetentną, ma odwagę do podjęcia nowego wyzwania zawodowego i prywatnego w Niemczech na dłuższy okres czasu, to znalazł(a) Pan(i) odpowiednią firmę.
W żadnym innym szpitalu, tak jak w naszych Klinikach Rehabilitacyjnych nie jest tworzona bardziej intensywna i kompetentna relacja w stosunku do pacjenta . W wielu chorobach leczenie zaczyna być widoczne tylko podczas rehabilitacji.
Jednocześnie, Kliniki Rehabilitacji pozwalają na elastyczna zmianę godzin roboczych, wakacji. szczególnie starszym pracownikom, dają większe pole manewru niz szpitale publiczne.
Firma posiada 49 klinik na terenie całych Niemiec i zatrudnia więcej niż 9.000 pracowników. Jest jedną z największych o dużym znaczeniu grup szpitali prywatnych w Niemczech.
I poszukuje:

PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY
DYPLOMOWANYCH
NA PEŁEN ETAT
Aby nostryfikować dyplom w Niemczech potrzebny jest i oferujemy go:
KURS J. NIEMIECKIEGO I PRAKTYKI
W naszym Centrum Szkolenia w Baden - Württemberg i w jednym ze szpitali ostatecznym miejscu pracy.

Czego oczekujemy od Państwa?
- dyplom pielęgniarski,
- znajomość j. niemieckiego na poziomie A2,
- zainteresowanie kulturą niemiecką i językiem niemieckim,
- elastyczność geograficzna,
- bycia osobą serdeczną,
- chęć pracy w zespole,
- motywacja i zaangażowanie.

Czego można oczekiwać od naszego programu szkolenia językowego?

  • przygotowanie do egzaminu B2 - Telc / Pflege w ciągu 11 tygodni,
  • doświadczeni i kompetentni nauczyciele,
  • materiał dydaktyczny (książki, zeszyty do ćwiczeń, inne materiały) gratis,
  • tygodniowe praktyczne ćwiczenia w dziedzinie medycyny,
  • praktyki w szpitalach w miejscu gdzie będzie po zakoczeniu kursu zatrudniony,
  • po zakończeniu kursu odbędzie się egzamin B1-B2- Pflege TELC (The European Language Certificates).

Gdzie będę mieszkał?

  • zostanie Pan(i) zakwaterowana w formie bezpłatnej w jednym z mieszkań wraz z innymi uczestnikami kursu. Mieszkanie w pełni wyposażone,
  • podczas kursu - wyżywienie bezpłatne w naszej sąsiadującej klinice Schlüsselbad Klinik. W ten sposób mozna uzyskać obraz naszej grupy,
  • WIFI gratis do dyspozycji.

Co jescze oferujemy?

  • miesięczną wypłate 200 euro podczas kursu,
  • poplacamy koszty podróży.

Prezentacja firmy

Jestesmy firma CS-Select , zajmujemy sie rekrutacja pracownikow ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne