Opis stanowiska pracy

Witamy!

Poszukujemy Pielegniarek/ Pielegniarzy i Poloznych!
Praca w Szpitalu Uniwersyteckiego w Hamburgu, w Duisburgu (przedewszystkim polozne), Niemcy, lub w innych miastach niemczech, staz jest platny, kursy B1 i B2 jezykowe so wyplacane.
Firma IPP Health jest Niemiecka agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w 100% w rekrutacji oraz wsparciu pielęgniarek i lekarzy w procesie podejmowania zatrudnienia w Niemczech.

Oferta:

- Praca w niemieckich szpitalach na różnych oddziałach: chirurgii, chorób wewnętrznych, intensywnej opieki medycznej, itp

- Praca typu "Zeitarbeit", praca na czas w Hamburgu i Miastach na wschodzie.

- niemiecka umowa o pracę - czas pracy = 38, 5 godziny/tydzień i 30 Dni Urlopu na rok

- Jeżeli nie masz niemieckich kwalifikacji zawodowych, jest mozliwosc zaczecia pracy w charakterze asystentów pielęgniarskich o obniżonej stawce bez “Deutsche Anerkennung” (około 2.100,- €) . Procedura uznawania kwalifikacji zawodowych bedzie przez nas organizowana. Jeżeli cala procedura zostanie zamknieta automatycznie podnosi sie miesieczna stawka od pracodawcy do normy innych kolegow, czyli +/- 2.650,- €. Do tego dochodzi dopłata za prace na zmiany 20-30%. Realistyczna miesieczna stawka wychodzi na 3.300,- €

Wymagania

- Szkoła medyczna potwierdzoną dyplomem
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu A2/ B1

Prezentacja firmy

Firma Ipp-Health Medizinisches Personalmanagement pomaga zdobyć stałe za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna